Kampanyalar

   Happy Kart Hakkında

   Happy Card Başvur

   Sorunsuz Happy Kart Kullanımını

   • Happy Kart'ınız kaybolduğunda ya da çalındığında ne yapmalısınız?

    Kredi kartınız, kaybolduğunda ya da çalındığında 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezini arayarak durumu bildirmeniz gerekmektedir.

   • Kaybolan ya da çalınan Happy Kart'ınızı bulduğunuzda kullanabilir misiniz?

    Kaybolduğunu ya da çalındığını bildirdiğiniz kredi kartınızı bulsanız dahi, güvenlik amacıyla iptal edildiği için tekrar kullanamazsınız. Bu kartı ek bir güvenlik önlemi olarak çeşitli yerlerinden delerek ya da keserek kullanılmaz hale getiriniz. Asıl kart kayıp çalıntı bildirmiş ve yenilenmesini talep etmiş ise bağlı ek kartlar iptal edilmemektedir. Asıl kart kayıp çalıntı bildirmiş ve yenilenmesini talep etmiyorsa bağlı ek kartlar iptal edilmektedir. Yenileme talep edilmemesi durumunda ek kartlarınızı da kullanılmaz hale getirerek iade ediniz. Yenileme talep ettiğiniz Kayıp/Çalıntı için yaptığınız yazılı bildirimden kısa bir süre sonra yeni Happy Kart'ınız, adresinize gönderilecektir. Yeni kartlarınıza ait şifreyi Internet Şubesinden veya 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezini arayarak belirleyebilirsiniz.

   • Ek kartlar kaybolduğunda/çalındığında bildirim yapılmalı mı?

    0850 222 22 44 numaralı telefondan Kayıp/Çalıntı bildirimi yapmanız gerekmektedir.

   • Kartın manyetik alanının bozulması ya da hasar görmesi durumunda ne yapmalısınız?

    Size en yakın Türkiye Finans şubesine başvurarak ya da 0850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kart değişiklik talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Yeni Happy Kart’ınız adresinize en kısa zamanda gönderilecektir. Ek güvenlik önlemi olarak iptal etmek istediğiniz kartınızı çeşitli yerlerinden delerek ya da keserek kullanılmaz hale getiriniz.

   • Hesap özetiniz size ulaşmıyorsa ne yapmalısınız?

    0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak durumu bildirdiğinizde, gerekli araştırma yapılacak ve hesap özetinin size ulaşması sağlanacaktır. Dilerseniz, postada kaybolma vb. nedenlerden dolayı elinize ulaşmayan son üç aya ait hesap özetleri adresinize gönderilir ya da numaranıza fakslanır.

    Bunun dışında hesabınız hakkında aşağıdaki yollardan bilgi alabilirsiniz:

    • Türkiye Finans İnternet Şubesi’ne üye olduğunuz takdirde hesap özetiniz dahil olmak üzere kartınız ile ilgili her tür bilgiye internet üzerinden ulaşabilirsiniz.
    • Tüm Türkiye Finans ATM’lerinde "Hesap Özeti" seçeneğinden, size gönderilen en son hesap özetindeki hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi, ödenmesi gereken asgari tutar ve toplam borç tutarı bilgileri öğrenilebilir.
    • 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak Dönemiçi Hareketler/Hesap Özeti bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

   • Hesap özetinizde size ait olmadığını düşündüğünüz bir harcama varsa nasıl itiraz edebilirsiniz?

    Hesap özetinizde size ait olmadığını düşündüğünüz bir harcama varsa, hemen 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak ya da herhangi bir Türkiye Finans şubesine başvurmanız ve itiraz ettiğiniz harcamanın yapıldığı tarihi, işyerini ve tutarı bildirmeniz gerekmektedir. Durum en kısa sürede araştırılacak, haklıysanız bu işlem iptal edilecektir.