Kampanyalar

   Happy Kart Hakkında

   Happy Card Başvur

   Limit

   • Happy Kart limiti nasıl belirlenir?

    Kart limiti, başvurunuzda belirtmiş olduğunuz geliriniz, ödemeleriniz, mal varlığınız gibi mali bilgileriniz, işiniz, eğitim durumunuz ve ihtiyaçlarınız gibi bazı bilgiler dikkate alınarak belirlenir.

   • Happy Kart limiti artırılabilir mi?

    Bankamıza kayıtlı cep telefonu numaranızdan "LIMIT" boşluk, "kredi kartı numaranızın son 6 rakamı" boşluk "talep ettiğiniz limiti" yazarak 2442'ye SMS gönderebilirsiniz. (Örnek: LIMIT 123456 5000)

    Limit artırım talebinizi; İnternet Şubemiz'den "Limit Güncelleme" menü adımından ya da Müşteri İletişim Merkezimizden yapabilirsiniz. Limit artırım talebinizin sonucu SMS ile tarafınıza bildirilecektir.

    Limit artırım talebinizi Şubelerimizden yapabilirsiniz.

    Kredi kartı limit artışınız, belirli aralıklarla siz değerli kart hamillerimizin cep telefonlarına gönderilen limit artırım bilgilerini içeren SMS'i onaylamanız durumunda da yapılabilecektir.

   • Happy Kart'ımın limiti nasıl artar?

    Happy Kart limit artışınız, belirli aralıklarla siz değerli kart hamillerimizin cep telefonlarına gönderilen limit artırım bilgilerini içeren SMS’i onaylamanız durumunda yapılabilecektir. Limitinizin ayrıca değerlendirilmesini istiyorsanız 0850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezi'ne ya da şubenize başvurmanız yeterli olacaktır.

   • Ek kartlar için ayrı bir limit var mıdır?

    Ek kartlar için ayrı bir limit yoktur. Ek kartla yapılan harcamalar ve çekilen nakit miktarı, Happy Kart'ınızın limitine dahildir.