Kampanyalar

   Happy Kart Hakkında

   Happy Card Başvur

   HGS (Hızlı Geçiş Sistemi)

   Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile otoyol ve köprülerden kolay, hızlı ve avantajlı geçiş yapmanın keyfini sürün!

   • HGS etiketi veya kartı ilk alındığı anda, PTT'nin araç sınıfına göre belirlediği minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS'ye yüklenmesi gerekmektedir (1. sınıf araçlar için minimum yükleme limiti 30 TL, ikinci sınıf araçlar için 37.50 TL'dir).
   • HGS bakiyeniz belirlenen limitin altına düştüğünde, seçtiğiniz otomatik yükleme miktarı kadar bakiye HGS'nize hesabınızdan ve/veya kredi kartınızdan yüklenir.
   • HGS'nin çalınması/kaybolması durumunda bu bilgiyi ya da talimata konu olan kredi kartının yenilenmesi, çalınması ya da diğer nedenlerden dolayı değiştirilmiş olması halinde, yeni kredi kartına ilişkin bilgilerin en kısa sürede 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi'ne ya da şubelerimize bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, geçişlerde uygulanacak cezai işlemlerden Bankamız sorumlu tutulmayacaktır.

   Nasıl Başvurabilirsiniz?

   HGS almak için Türkiye Finans şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuruların araç ruhsatı ve ruhsat sahibinin kimliği ile yapılmasının yeterli olacaktır. Başvurunuz alındıktan hemen sonra HGS etiket ya da kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   HGS hesabınız yoksa ve köprü ve otoyollardan geçiş yaptıysanız geçiş tarihinden itibaren 7 içerisinde Türkiye Finans'tan HGS almanız durumunda herhangi bir cezai işleme tabi olmazsınız. Sizleri hemen en yakın şubemize bekliyoruz.

   HGS Kullanımı

   • HGS etiketinizi ya da kartınızı, aracınızın ön camına monte etmeniz gerekmektedir. Türkiye Finans HGS ile paralı otoyol ve köprülerde HGS'ye ayrılmış gişelerden aracınızla durmaksızın geçiş yapabilirsiniz. HGS gişesinden geçtiğinizde geçiş ücretinin ödenip ödenmediği HGS gişelerindeki elektronik panelden görülebilmektedir.
   • Kredi kartı ya da vadesiz TL hesabınızdan otomatik yükleme talimatı verebilirsiniz. Türkiye Finans HGS'nizi aldığınız sırada yükleme yapmanız, otomatik yükleme talimatı vermeniz, minimum HGS bakiyesi ve otomatik yüklenecek tutarları belirlemeniz gerekmektedir. Bu tutarlar PTT'nin belirlediği miktarların altında olmamalıdır.
   • HGS bakiyeniz belirlemiş olduğunuz bakiyenin altına düştüğünde, seçtiğiniz otomatik yükleme tutarı kadar bakiye HGS'nize yüklenir. Böylece HGS bakiyenizi kontrol etmeden rahatça seyahat edebilirsiniz.
   • HGS'niz Türkiye Finans kredi kartları (Happy Kart, Haremeyn Kart, Türkiye Finans Kart v.b) ile eşleştirdiğinizde, yapılacak olan yüklemeler kredi kartınıza alışveriş işlemi olarak yansıtılacaktır. HGS ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizin son ödeme tarihine kadar rahatça yapabilirsiniz.

   Türkiye Finans HGS minimum ilk yükleme tutarı, HGS bakiyesi ve yükleme tutarları;

     1. Sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4. Sınıf 5. Sınıf 6. Sınıf
   HGS Minimum İlk Yükleme Tutarı 30.00 TL 37.50 TL 53.00 TL 80.00 TL 95.15 TL 30.00 TL
   Ürün Gri Liste Limiti 20.00 TL 25.00 TL 35.25 TL 45.25 TL 59.25 TL 20.00 TL
   Minimum Otomatik Yükleme Talimat Tutarı 30.00 TL 37.50 TL 53.00 TL 67.50 TL 81.50 TL 30.00 TL
   Ürün Kara Liste Limiti (standart) 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL