Kampanyalar

   Happy Kart Hakkında

   Happy Card Başvur

   Happy Avans

   Happy Kart'ın sunduğu vade farksız Avans ile acil ihtiyaçlarınıza çözüm bulun, geri ödemelerinizi vade farkı ödemeden rahatça yapın.

   Avans limiti, kart hamilinin ekstreleşen (yurtdışı harcamaları hariç) alışveriş tutarının 20%'si olarak hesaplanmaktadır. Kullanılabilecek Avans tutarı her dönem ekstreleşen harcama tutarına göre değişiklik gösterecektir. Bir ekstre dönemi içerisinde çekilebilecek azami avans miktarı 500 TL'dir. Happy Zero kart için bu limit son ekstre tutarının %5'idir.

   Avans'ın kullanılabilmesi için, en son ödeme mükellefiyetinin yerine getirilmiş olması şartı aranacaktır. Sistem ödenmesi gereken en son ekstre borcunun tamamının veya asgari tutarının ödenip ödenmediğini kontrol edecek, bu konuda herhangi bir gecikme olmadığının tesbiti halinde Avans'ı müşterinin kullanımına açacaktır.

   Avans tutarının dönem içerisinde kullanılmaması halinde, bir sonraki dönem limitine ilave olmayacak ve hak devretmeyecektir.

   Avans Türkiye Finans ATM'lerinden nakit olarak çekilebileceği gibi, İnternet Şubesi üzerinden cari hesaba transfer edilerek de kullanılabilecektir.