Oturum Aç

Kampanyalar

 Türkiye Finans Avantajlarıyla Mobilden Tanış

 

01 Mayıs - 31 Mayıs Bonus Kampanyaları 6 Gün kaldı


Avantajlı Tanışma Paketi ile mobilden müşteri olanlara özel 2.000 TL'ye varan bonus kazanma fırsatı ve daha pek çok avantaj Türkiye Finans'ta.

Siz de mobilden Türkiye Finanslı olun, Avantajlı Tanışma Paketi ile hem size özel fırsatlar sunan bankacılık hizmetlerimizle tanışın hem de 2.000 TL'ye varan bonus kazanma fırsatından yararlanın.

Türkiye Finans'ta Hayat Mobil Bankan Mobil!

Mobilden Türkiye Finanslı olarak siz de banka şubenizi cebinizde taşıyın; ödemelerden yatırım işlemlerine, finansman başvurularından sigorta poliçelerine kadar ihtiyacınız olan tüm bankacılık hizmetlerine mobil cihazlarınız üzerinden hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde ulaşın. Üstelik temel bankacılık işlemleriniz için masraf ödemeyin.

Hemen şimdi mobilden Türkiye Finanslı olun, mobil hayatın avantajlarından yararlanmaya başlayın.

#hayatmobilbankanmobil

Mobilden Türkiye Finanslı olmak için tıklayın.

Avantajlı Tanışma Paketi Kapsamında Sunulan Fırsatlar Nelerdir?

Mobilden müşteri olma tarihinizden itibaren 3 ay içerisinde Happy Bonus kredi kartı, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı, Sigorta, Yedek Hesap, İhtiyaç Finansmanı, Günlük Hesap ürünlerini kullanmaya başlayarak 1.200 TL'ye kadar bonus kazanabilirsiniz.

Yakınlarınızı da mobilden Türkiye Finanslı olmaya davet ederek 750 TL'ye kadar bonus kazanabilirsiniz.

e-Ekstre talimatı vererek hem sürdürülebilir bir geleceğe destek olabilir hem de 50 TL bonus kazanabilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden satın aldığınız sigorta poliçelerinde sunulan ücretsiz asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Birikimlerinizi Günlük Hesap'ın avantajlı getiri oranları ile değerlendirebilirsiniz.

%5,19 kar payı oranıyla 70.000 TL ye kadar mal ve hizmet alımlarınız için İhtiyaç Finansmanı kullanabilirsiniz.

"Hayat Mobil Bankan Mobil" mottosuyla sunduğumuz tüm avantajlı dijital bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya hemen başlayabilir, temel bankacılık işlemlerinize masraf ödemezsiniz.

2.000 TL Bonus Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bonus kazanmaya başlamak için Mobil Şube üzerinden Türkiye Finans müşterisi olduktan sonra aşağıdaki ürünlerden en az üçünü kullanmaya başlamanız gerekir:

 • Happy Bonus Kart
 • Otomatik Fatura Ödeme Talimatı
 • Sigorta
 • Yedek Hesap
 • Günlük Hesap

Kullandığınız ürün sayısı arttıkça kazandığınız bonus da artar.

Ürün sayısına göre kazanılacak bonuslar aşağıdaki gibidir:

 • 3 ürünü aktif kullanan müşterilerimize 400 TL bonus
 • 4 ürünü aktif kullanan müşterilerimize 800 TL bonus
 • 5 ürünü aktif kullanan müşterilerimize 1 200 TL bonus

Ayrıca "Dost Kazandıran Kampanya" kapsamında yakınlarınızı mobilden Türkiye Finanslı olmaya davet ederek 750 TL'ye kadar bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında e-Ekstre talimatı vererek 50 TL bonus kazanırsınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya, 1 Mayıs 2024 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 1 Mayıs 2024 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarih aralığında Mobil Şube üzerinden Türkiye Finanslı olan müşterilerimize üç ay içinde Happy Bonus, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı, Sigorta, Yedek Hesap, İhtiyaç Finansmanı, Günlük Hesap ürünlerini kullanmaya başlamaları halinde 1.200 TL'ye kadar, e-Ekstre talimatı vermeleri halinde 50 TL, yakınlarını mobilden Türkiye Finanslı olmaya davet etmeleri halinde 750 TL kadar, toplam 2.000 TL'ye kadar bonus tanımlanacaktır.
 • Bonus kazanmaya başlamak için Happy Bonus Kredi Kartı, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı, Sigorta, Yedek Hesap, İhtiyaç Finansmanı, Günlük Hesap ürünlerinden en az üçünün aktif kullanılması gereklidir.
 • 3 ürün kullanan müşterilerimiz 400 TL, 4 ürün kullanan müşterileriniz 800 TL, 5 ürün kullanan müşterilerimiz 1.200 TL bonus kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında e-Ekstre talimatı verilmesi halinde ilgili kredi kartına 50 TL bonus tanımlanacaktır.
 • 750 TL'ye kadar bonus kazanmak için "Dost Kazandıran Kampanya" koşulları geçerlidir.
 • Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında ürün kullanımından kazanılan Bonuslar, ürünün kullanıldığı ay sonu bilgisi üzerinden hesaplanacak olup Bonus tanımlanması sonraki ayın 15. Gününde gerçekleşecektir.
 • Kampanya kapsamındaki ürünlerimizi Türkiye Finans Şubeleri, Çağrı Merkezi, İnternet Şube veya Mobil Şube aracılığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kazanılan bonusların geçerlilik süresi 1 aydır (30 gün). Kullanılmayan bonuslar belirtilen sürenin sonunda geri alınır.
 • Kampanya kapsamında bonus almaya hak kazanan müşterilerimizin kredi kartlarının bonus yükleme tarihinde açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
 • Kampanyadan kazanılacak bonusların yüklenebilmesi için açık statülü kullanılabilir bir Happy Bonus Kredi Kartının mevcut olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında alınan Happy Bonus Kredi kartından alt limit olmaksızın en az 1 kere harcama işlemi yapılması gerekmektedir.
 • İhtiyaç Finansmanı için kampanyalı oran müşteri olma tarihten itibaren 1 (bir) ay geçerlidir.
 • TL Günlük Hesap Hoş Geldin oranı, kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında ilk defa açılacak TL Günlük hesaplar için o gün anons edilen güncel Hoş geldin süresi boyunca geçerlidir.
 • Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında Günlük Hesap'ın ek bonus kazanımına dahil olabilmesi için 1 takvim ayı boyunca her gün hesap bakiyesinin en az 10.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Günlük Hesap getiri oranları ilgili para birimi için tespit edilen enflasyon farkını geçemez.
 • Anons edilen getiri oranı yıllık brüt getiri oranı olup, Türkiye Finans'ın piyasa koşullarına göre getiri oranını, "Hoş Geldin" süresini ve Günlük Hesap ile ilgili diğer koşulları değiştirme hakkı saklıdır.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Her ürün için aşağıda belirtilen kampanya koşulları geçerlidir.

Mobilden Türkiye Finanslı Olmanın Avantajları Nelerdir?

70.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Finansmanı

Finansman tutarı 50.000TL'ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay,
Finansman tutarı 50.000-100.000TL'ye kadar olması durumunda maksimum vade 24 ayı,
Finansman tutarı 100.000TL'den fazla olması durumunda maksimum vade 12 ayı aşamaz.

İhtiyaç Finansmanı başvurunuzu Mobil Şubemiz üzerinden anında yapabilir, farklı vade seçenekleri ile ödemelerinizi planlayarak mal ve hizmet alımı ihtiyaçlarınıza yönelik harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

İhtiyaç Finansmanı Maliyet Tablosu

Sigortalı İhtiyaç Finansmanı Kâr Payı Oranları ve Maliyet Tablosu

​VadeKâr ​OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
12 Ay
5,19%​​0,00%6,75%118,91%

Sigortasız İhtiyaç Finansmanı Kâr Payı Oranları ve Maliyet Tablosu

​VadeKâr OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
12 Ay
6,19%​​0,00%8,17%​156,71%

10.000 TL baz alınarak oluşturulan İhtiyaç Finansmanı (İhtiyaç Kredisi)* örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Sigortalı İhtiyaç Finansmanı (İhtiyaç Kredisi)* Kâr Oranları maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Finansman Güvence Sigortası'nın finansman başvurusu ile birlikte alınması ve 70.000 TL'ye kadar kullandırılacak finansmanlar için geçerlidir. Finansman tutarı; 50.000TL'ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ayı, 50.000-100.000 TL'ye kadar olması durumunda 24 ayı, 100.000 TL'den fazla olması durumunda 12 ayı aşamaz. Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

*Katılım bankacılığı kuruluş esas ve faaliyetleri doğrultusunda İhtiyaç Finansmanı sağlamaktadır. Ancak bankacılık kanuna göre resmi olarak İhtiyaç Kredisi olarak da nitelendirilmektedir.

Kampanya oranından faydalanabilmek için başvuru tarihi itibari ile son 30 gün içinde mobilden müşteri olunması gerekmektedir.

Happy Bonus Kredi Kartı ile Bonus Kazanma Fırsatı

Kampanya kapsamında Happy Bonus başvurunuzu hemen yapabilir, hem avantajlı kampanyalardan hem de 2.000 TL'ye kadar bonus kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 1 Mayıs 2024-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bonus kazanma fırsatından yararlanmak için kampanya tarihleri içerisinde ilk kez kredi kartı başvurusu yapılması ve kartın en az bir kez kullanılması gerekmektedir.
 • Kampanya daha önce Happy Bonus Kart tahsis edilmemiş müşteriler için geçerlidir.
 • Mevcutta Happy Bonus kredi kartı olup, tekrar başvurusu onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Kampanyaya katılacak ve bonus kazanan müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

e-Ekstre Talimatınıza 50 TL Bonus

Daha yeşil bir dünya ve sürdürülebilir gelecek için e-Extre talimatı vererek basılı ekstrenizi e-posta ya da dijital ekstreye çevirebilir, 50 TL bonus kazanabilirsiniz.

e-Ekstre Talimatı hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 1 Mayıs 2024-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Happy Bonus Kart hesap özetini e-posta veya dijital ekstre olarak güncelleyen Türkiye Finans müşterileri 50 TL bonus kazanacaktır.
 • Dijital ekstre talimatı Türkiye Finans İnternet Şubesi veya Mobil Şube üzerinde bulunan Kartlar/Kredi Kartları/E-ekstre menüsünden, 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak ya da Türkiye Finans şubelerinden verilebilir.
 • Kampanyadan hali hazırda kredi kartı olan ve dijital ekstre kullanan müşterilerimiz faydalanamamaktadır.
 • Kampanyaya katılacak ve bonus kazanan müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verin, Daha Fazla Bonus Kazanın

Otomatik Fatura Ödeme talimatı vererek hem faturalarınızı takip etme derdinden kurtulabilir hem de kampanya kapsamında daha fazla bonus kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 1 Mayıs 2024-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında minimum 3 adet Otomatik Ödeme Talimatı verilmelidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Otomatik Fatura Ödeme Talimatları Happy Bonus kredi kartına tanımlanmalıdır.
 • Verilen Otomatik Ödeme Talimatı ya da talimatlarının altı ay boyunca bankamızda kalması ve ödenmesi gerekmektedir. Talimatların iptal edilmesi durumunda koşullar sağlanmayacağı için verilen bonuslar geri alınır.
 • Otomatik Ödeme Talimatı, Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden, 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak ya da Türkiye Finans şubelerinden verilebilir.
 • Kampanyadan yeni kart alan müşterilerimiz faydalanabilir, hesap üzerinden verilen talimatlar geçerli değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

2.500 TL'ye Kadar Yedek Hesap

2.500 TL'ye kadar Yedek Hesap limitinizi tüm ATM'lerimizden kullanabilir, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında bonus kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yedek Hesap hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sigorta Poliçelerinize Ücretsiz Asistans Hizmetleri

Sigorta poliçenizi tüm satış kanallarımız üzerinden satın alabilir, hem bonus kazanma fırsatından hem de poliçenizin sunduğu ücretsiz asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sigortacılık hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 1 Mayıs 2024-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarih aralığında Mobil Şube üzerinden yeni müşterimiz olanlar, satın alacakları sigorta poliçelerinde yer alan ücretsiz asistans hizmetlerden hemen faydalanabileceklerdir.
 • Ücretsiz asistans hizmetlerinin içeriği ve miktarı satın alınan sigorta poliçesine göre farklılık gösterir.

Ücretsiz hizmet sunan sigorta ürünlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Ürün AdıÜcretsiz Asistans HizmetiHizmet Adedi
Eşyam Güvende SigortasıKombi & Klima BakımıPoliçe süresince yılda 1 adet Kombi ve 1 adet Klima Bakımı ücretsiz
Mobil Güvence SigortasıDiş Taşı TemizliğiPoliçe süresince yılda 1 defa ücretsiz
Diş Röntgen Filmi
Diş Hekim Muayenesi
Konut SigortasıKombi & Klima BakımıPoliçe süresince yılda 1 adet Kombi ve 1 adet Klima Bakımı ücretsiz
Siber Koruma Ferdi KazaAnti-Virüs ProgramıPoliçe süresince 5 farklı cihazda kullanılabilecek Anti-Virüs programı ücretsiz
Yıllık Hayat SigortasıDiş Taşı TemizliğiPoliçe süresince yılda 1 defa ücretsiz
Diş Röntgen Filmi
Diş Hekim Muayenesi
Araç Yıkama HizmetiPoliçe süresince 4 ay arayla yılda 3 defa ücretsiz
Periyodik Bakım İşçiliği ve Araç Check-Up HizmetiPoliçe süresince yılda 1 defa ücretsiz
 • Sunulan avantajlardan yararlanmak için satın alınan sigorta poliçelerinin poliçe başlangıç tarihinden itibaren 2 (iki) ay boyunca iptal edilmemesi gerekmektedir. İptal edilen poliçeler için bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Bonus almaya hak kazanan müşterilerimizin poliçe priminin tahsil edildiği kredi kartının, bonus yükleme tarihinde açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
 • Kampanyaya peşin veya taksitli yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Kampanya kapsamında değerlendirilecek teklif ve poliçeler tüm satış kanallarımızı kapsamaktadır.
 • Web sayfaları, e-posta ya da SMS' lerdeki yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Bu kampanya devam etmekte olan bir başka kampanya ile birleştirilemez.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Günlük Hesap ile "Hoş Geldin" Getiri Oranı

Birikimlerinize günlük olarak değer katabileceğiniz Günlük Hesap ile hem avantajlı getiri oranlarından yararlanabilir hem de birikimlerinizi değerlendirirken daha fazla bonus kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Günlük Hesap hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Dost Kazandıran Kampanya ile 750 TL'ye Kadar Bonus

Dost Kazandıran Kampanya ile yakınlarınızı da mobilden Türkiye Finanslı olmaları için davet edebilir, müşterimiz olan ve Happy Bonus kredi kartlarını kullanan her bir yakınınız için 150 TL, toplam 750 TL bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.